Mevcut Konum: Ana Sayfa> Favoriler

Favoriler

Gaila Kıtası Kahramanları!

03.17.2017 11:35:00

Gaila Kıtası Kahramanları!

http://rok.lortr.oasgames.com/

Seni uykusuz bırakan savaşları hatırlıyor musun? Birlik arkadaşların ile zafer kazandığın günleri hatırlıyor musun? Peki en sevdiğin perin ile zirveye ulaştığın o anı hatırlıyor musun? Birlikte pek çok zorluğun üstesinden gelmeyi bildik. Boğa başlı kabileyi yenerek TINA’ yı kurtardık. Tek bir yumruk olarak, Alev Büyücüsü Yalos’ un dünyayı yoketme planını bozduk. Korkusuzca hayalet alanı savaşına katılarak, ölüm perisi ve ordusunu bozguna uğrattık. O unutulmaz günlerden, sadece hatıralarımız geriye kaldı. Peki eski günleri tüm ihtişamı ile tekrar yaşamak istemez misin! Legend Online Reborn, ödüllerini hazırladı ve sizin geri dönmenizi bekliyor!

1. Eski Oyuncu Geri Dönüş Ödülü: Legend Online oyununa önceden kayıt olan tüm oyuncular, etkinlik sayfasından geri dönüş ödül kodunu alabilecektir! Kayıt olduğu zaman ne kadar erken olursa, o kadar fazla ödül kazanacaktır! Binlerde Altın, Ruh, VIP Kartı, Büyük Borazan, Gül, Fashion, Son Sürüm Efsanevi Savaşçı Ünvanları! Tamamen Ücretsiz, Bu Fırsatı Sakın Kaçırmayın!
2. Hikayeni Gönder: Yıllar geçti, başka oyunlarda yaşadığınız deneyimleri ve hislerinizi belki bizimle paylaşmak istesiniz. Hikayeni yazarak, bir adet ekstra ödül alabilirsin. Hikaye ödülü, geri dönüş etkinlik ödülünden daha zengindir!
3. Paylaşım Ödülü: Etkinlik süresince, geri dönüş mesajını arkadaşların ile paylaşarak bir adet ödül daha kazanabilirsiniz. Mutluluklar paylaştıkça artar!

Arkadaşların ile tekrar geri dönerek, yeni macerada yerini al! Legend Online, bize sayısız duygu dolu anlar yaşattı! Bugün, bu samimiyet ve dostluğu Legend Online Reborn ile tekrar yaşayalım!